Skip to content Skip to footer
151151_13 - Foto
00000000_1 - Photo-Q1
DOLCE VITA ZEYTİNLER HAKKINDA

Ormanın Kıyısında Lüks ve Ferah Bir Yaşam Tarzı

ELDEYMEZ Yapı güvencesi ile hayata geçirilen Dolcevita Zeytinler Projemiz İzmir’in Urla ilçesi ile Çeşme ilçeleri arasında Zeytinler Köyü’nde yer almaktadır. Şehir içinde köy hayatının kaybolmadığı, bitki örtüsü, çam ağaçları ve zeytin ağaçları ile tertemiz havası ile Zeytinler Urla ve Alaçatı’ya 10 dk’lık mesafededir.

Dolcevita Zeytinler projemizde yaşam için tüm detaylar düşünülmüş ve köy hayatının özgürlüğü villalarımıza ilham vermiştir. Projemizdeki villalarımız Alaçatı mimarisine özgün “Taş Ev” konsepti ile tasarlanmış, her villaya özel havuz ile bireysel konfor sağlanmıştır. Köyümüzün adını taşıyan projemizde peyzaj çalışmaları da bu mistik ortama göre planlanmıştır.

Villalarımızın iç mimarisi özgün olarak hazırlanmış, konforunuz düşünülerek yerden ısıtma sisteminden otomatik panjur sistemine kadar tüm detaylar düşünülmüştür. Ladin ağacından hazırlanan açık tavan tasarımıyla masalsı bir dekorasyon hazırlanmıştır.

Dolcevita Zeytinler Projemiz ile deniz, kumsal, huzur, sakinlik ve eğlenceye ulaşmanın konforunu bir arada yaşayacaksınız.

Zeytinler Villaları ve Diğer Projelerimiz Hakkında Bilgi Almak için Bize Yazın...

    Subscribe for the exclusive updates!